Carlos Gomes Square 704 Pratico E Bem Localizado
| Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Zameldowanie/ Wymeldowanie Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie | Basen Basen zewnętrzny |
| Fitness/Siłownia Centrum fitness | Spa i relaks Solarium | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
1-pokojowy apartament Carlos Gomes Square 704 Pratico E Bem Localizado Porto Alegre cieszy się pierwszorzędną lokalizacją i zapewnia łatwy dostęp do Zabytkowy Targ Miejski w Porto Alegre w 4 km, gdzie goście mogą robić zakupy. Obiekt położony jest 3 km od dworca kolejowego Bus Central i jedynie 5 min pieszo od przystanku autobusowego Nilo Pecanha.
Kolegium Anchieta leży w odległości tylko 600 m, a Centrum handlowe Moinhos Shopping Center w odległości 2 km. Park Moinhos de Vento znajduje się 25 min piechotą od tego apartamentu.
Ten apartament dysponuje miejscem do pobytu dziennego oraz takimi udogodnieniami jak klimatyzacja. W obiekcie zaprojektowano 1 łazienkę. Dostępne są również suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.
Apartament jest wyposażony w pełnowymiarową kuchnię, gdzie goście mogą przyrządzać własne posiłki. Apartament Carlos Gomes Square 704 Pratico E Bem Localizado oferuje noclgi zaledwie 5 km od lotniska Salgado Filho. Apartament Carlos Gomes Square 704 Pratico E Bem Localizado oferuje również solarium, aby podnieść ogólne wrażenia z pobytu.
- Lokalne atrakcje
- Bonitc Garden2,6 km
- Matriz Square4,7 km
- Central Public Market4,7 km
- Bourbon Shopping Mall2,8 km
- Farroupilha Park3,8 km
- Federal University of Rio Grande do Sul4 km
- Palacio Piratini5 km
- Total Shopping Mall3,3 km
- DC Shopping Mall4,1 km
- Porto Alegre Contry club1,4 km
- Lotniska
- Lotnisko Salgado Filho6 km
- Stacje kolejowe
- Bus Central Station4,1 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Dostęp do Internetu
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Winda
Opcje wyżywienia
- Czajnik
- Przybory kuchenne
Usługi rekreacyjne
- Basen zewnętrzny
- Solarium
- Centrum fitness
Do dyspozycji gości w pokoju
- Meble ogrodowe
- Bezpłatny zestaw kosmetyków
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jakie udogodnienia spa można znaleźć w apartamencie Carlos Gomes Square 704 Pratico E Bem Localizado?
Na miejscu Goście apartamentu Carlos Gomes Square 704 Pratico E Bem Localizado mogą zrelaksować się korzystając z solarium. - ❓
Czy apartament Carlos Gomes Square 704 Pratico E Bem Localizado obejmuje kuchnię?
Tak, apartament Carlos Gomes Square 704 Pratico E Bem Localizado wyposażony jest w pełnowymiarową kuchnię i oferuje czajnik elektryczny, lodówkę i przybory kuchenne. - ❓
Czy apartament Carlos Gomes Square 704 Pratico E Bem Localizado ma basen?
Apartament Carlos Gomes Square 704 Pratico E Bem Localizado dysponuje zewnętrznym basenem.